Znanstveni skup posvećen životu i djelu msgr. Adama Muchtina

Moderator Znanstvenog skupa o životu i djelu msgr. Adama Muchtina doc.dr.sc. Marko Medved

Pozdravna riječ riječkog nadbiskupa i metropolite msgr.dr.sc. Ivana Devčića

Pozdravna riječ predstojnika Teologije u Rijeci, prof.dr.sc. Milana Špehara

Pozdravna riječ župnika župe sv. terezije od Djeteta Isusa na Podvežici, vlč. Ivana Šarića, koji je zadužen za prikupljanje materijala o životu, liku i djelu msgr. Adama Muchtina

dr.sc. Luboslav Hromjak govorio je na temu "Korijeni msgr. Adama Muchtina - društvene i crkvene okolnosti u Slovačkoj na prijelazu 19. u 20. stoljeće"

doc.dr.sc. Marko Medved održao je predavanje na temu "Život i djelo msgr. Adama Muchtina - povijesni pregled"

mons.dr.sc. Mile Bogović održao je predavanje na temu "Senjsko-modruški biskup i župa sv. Terezije od Djeteta Isusa na Podvežici"

prof.dr.sc. Milan Šimunović govorio je na temu "Msgr. Adam Muchtin kao pastoralni djelatnik i predavač na Visokoj bogoslovnoj školi u Rijeci"

S. mr.sc. Veronika Popić održala je predavanje na temu "Msgr. Adam Muchtin i redovnice"

prof.dr.sc. Milan Špehar govorio je na temu "Duhovni lik msgr. Adama Muchtina"

Theodor de Canziani, profesor povijesti umjetnosti obradio je temu izgradnje crkve na Podvežici i veliku ulogu msgr. Adama Muchtina u njezinom nastajanju. Naslov perdavanja bio je "Snoviđenje i realizacija crkve sv. Terzije od Djeteta Isusa na Podvežici"

dr.sc. Mirjana Pinezić osvrnula se na "Ljudski i moralni profil msgr. Adama Muchtina"

doc.dr.sc. Franjo Velčić obradio je temu "Msgr. Adam Muchtin i list Istina"

Tihana Karlović, mag.theol. obradila je "Umjetnički talent msgr. Adama Muchtina"

Predavači na Znanstvenom skupu o liku i djelu msgr. Adama Muchtina s riječkim nadbiskupom i metropolitom msgr.dr. Ivanom Devčićem